Valtuutettumme

Yhdistyksemme edustajat Rauman valtuustossa:

Hiljanen Heidi
heidi.hiljanen@raumanlh.fi
p. 0404144286

Holgeri Anne
anne.holgeri@raumanlh.fi
p. 0405897098

Lehti Rainer
rainer.lehti@raumanlh.fi
p. 0503762992

Leppikorpi Kalle
kalle.leppikorpi@raumanlh.fi
p. 0447933004

Pirinen Maarit
maarit.pirinen@raumanlh.fi
p. 0505428732

Sattilainen Seppo
seppo.sattilainen@raumanlh.fi
p. 0445440757

Seimelä Sari
sari.seimela@raumanlh.fi
p. 0400721236

Vauhkonen Ilse
ilse.vauhkonen@raumanlh.fi
p. 0452795969

Viitala Juha
juha.viitala@raumanlh.fi
p. 0405330199

Viitanen Sirpa
sirpa.viitanen@raumanlh.fi
p. 0405493383

Ylijoki Mirja
mirja.ylijoki@raumanlh.fi
p. 0407523908

Sosialidemokraattisen puolueen valtuustoryhmä:

Puheenjohtaja Juha Viitala

1.varapuheenjohtaja Heidi Hiljanen

2.varapuheenjohtaja Kalle Leppikorpi

Kaupunginhallituksen jäsenet:

Leppikorpi Kalle, kaupunginhallituksen puheenjohtaja

Seimelä Sari, jäsen

Viitanen Sirpa, jäsen

Kommentit

Jätä kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *